background image
Przygoda w górach
o nas domki imprezy newsy webcam galeria linki kontaktBacówka  |  Domek dla 2 osób  |  Domek dla 8 osób  |  Domek dla 12 osób  |  Domek dla 16 osób

 

Serdecznie zapraszamy w Beskidy, do domków do wynajęcia położonych w malowniczej miejscowości Szczyrk na wysokości 850 m.n.p.m. Domki znajdują się na zboczu naprzeciw Skrzycznego rozciąga się z nich piękny widok na cała panoramę kotliny Szczyrkow- iskiej. Dojazd drogą górską w zimie dobrze odśnieżona (wymagany napęd na 4x4) istnieje możliwość wywozu lub wynajęcia jeepa (na dole parking strzeżony). Oferujemy noclegi w apartamentach, zaaranżowanych w góralskim stylu i jednocześnie bogato wyposażonych. Atmosferę tworzą jednak nie tylko apartamenty, piękne miejsce, lecz przede wszystkim życzliwi ludzie - gospodarze Pensjonatu.

Z pewnością każdy z Państwa wybierając miejsce swojego wypoczynku, poszukuje obiektu oferującego wysoki standard usług. Hańkusówka, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zapewnia doskonałe warunki, profesjonalną obsługę i miłą, dyskretną atmosferę. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy przytulne domki górskie z łazienkami, telewizorami.

Goście maja możliwość korzystania ze znajdujących się na miejscu:
- wypożyczalni sprzętu sportowego (w tym rowerów górskich, quadów, skuterów śnieżnych)
- stylowej bacówki z paleniskiem i grillem

Hańkusówka usytuowana jest na uboczu z dala od miasta, w odległości ok. 3 km od centrum miasta. Zagospodarowany ogromny ogród wokół, otoczenie lasów iglastych i liściastych daja naszym Gościom możliwość wypoczynku i relaksu z dala od zgiełku i hałasu, jaki towarzyszy mieszkańcom miast na co dzień.

 

BACÓWKA może przyjąć 50 osób na imprezę okolicznościową i integracyjną. Sale bacówki mogą być również wykorzystane do szkoleń i konferencji. Gwarantujemy świetną atmosferę i wspaniałą regionalną kuchnie.
 
"Hankusówka" Szczyrk Osiedle Migdalskie, Tel. (033) 470-35-97, Tel. 601-51-40-30, e-mail: info@przygodawgorach.pl